Asus Maximus V Formula Wi-Fi Engine Utility 1.01.01 for Windows

Asus Maximus V Formula Wi-Fi Engine Utility 1.01.01 for Windows są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asus.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asus Maximus V Formula Wi-Fi Engine Utility 1.01.01 for Windows to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L670 Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for Wi, czy Asus X54H Notebook Fast Boot Utility 1.0.9 for Windows 7 x64. Asus Maximus V Formula Wi-Fi Engine Utility 1.01.01 for Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.