Asus X44C Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400

Asus X44C Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asus X44C Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus X54H Notebook WebCam Utility 3.0.25 for Windows 7 x64 lub Asrock ZH77 Pro3 Intel SATA RAID Preinstall Driver. Kod programu Asus X44C Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.