AutoPrint 3.16

AutoPrint to narzędzie biurowe, pozwalające wybrać automatycznie odpowiednią drukarkę w sieci lokalnej do poszczególnych typów zadań (wysokiej jakości grafika, tekst, kosztorysy, itp.). Choć program nie ma wydania polskiego, to jego obsługa jest dziecinnie prosta - wystarczy przeciągnąć plik do odpowiedniego folderu, a reszta dzieje się automatycznie. Również starsze aplikacje uruchamiane w środowisku DOS będą działały poprawnie. AutoPrint działa w tle na lokalnej maszynie lub serwerze połączonym siecią LAN. Na takiej maszynie pojawiają się odpowiednie foldery, w zależności od ilości drukarek podłączonych do sieci. Po upublicznieniu tych katalogów każdy użytkownik mający dostęp do sieci może wysyłać dokumenty do druku - wystarczy skopiować dokument w odpowiednie miejsce. AutoPrint wyśle go do drukarki, a następnie go skasuje.

Dzięki AutoPrint możemy drukować grafiki w formatach BMP, JPG, GIF, TIF, wielostronicowe dokumenty Tworzenie i edycja PDF, i inne. Aplikacja po uruchomieniu kryje się w zasobniku system" target="_blank" class="link">systemowym i nie obciąża pamięci komputera.


Liczba pobrań: 1256
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Reiner Krump
Rozmiar:2.36 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 1256
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Reiner Krump
Rozmiar:2.36 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Program miesiąca
if (IDG.hasOwnProperty('global') && IDG.global.hasOwnProperty('async')) { IDG.global.async.push(['ready', function () { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }]); } else { jQuery(window).on('ready', function() { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }); }