avast! Pro Antivirus 6.0.1367

avast! Pro Antivirus to wszechstronny program antywirusowy, posiadający kilka modułów umożliwiających kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami i groźnymi elementami. Darmowa edycja posiada ograniczoną funkcjonalność jednak jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zarówno początkujących jak i profesjonalnych użytkowników chcących czuć się bezpiecznie przy korzystaniu z internetu.

Funkcjonalność

Program avast! Pro Antivirus posiada innowacyjny silnik skanujący, chroniący przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim oraz innymi złośliwymi elementami. Dodatkowo program posiada skaner działający w linii komend, zaawansowany interfejs użytkownika, ochronę w czasie rzeczywistym, opcję blokowania skryptów, uaktualnienie inicjalizowane przez serwer firmy (a nie przez sam program). Aplikacja wykrywa wszelkiego rodzaju wrogie programy i automatycznie aktualizuje definicje wirusów (niezbędny jest dostęp do Internetu).

W odóżnieniu od darmowej wersji mamy tu innowacyjną technologię SafeZone, która chroni nas podczas dokonywania transakcji finansowych w sieci (zakupy, bankowość elektroncizna, itp.).


Liczba pobrań: 3017
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:AVAST Software
Rozmiar:83.42 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca