Battlefield 1942 Client Patch v 1.6

Łata aktualizująca grę Battlefield 1942 do wersji 1.6. Patch poprawia szereg wykrytych w grze błędów oraz wprowadza wiele nowych opcji i dwie nowe mapy - "Liberation of Caen" i "Raid on Agheila". Wraz z pierwszą mapą do gry wprowadzono armię kanadyjską, wyposażoną w Sexton SPA i pojazdy zwiadowcze Lynx. Po stronie alianckiej pojawił się również nowy model broni - Johnson M1941 LMG, a strona niemiecka uzyskała dostęp do nowego pojazdu zwiadowczego - Kettenkrad.

Mapa "Raid on Agheila" przeznaczona jest dla posiadaczy dodatku Secret Weapons of WWII. Dzięki niej gracze uzyskają dostęp do wielu nowych rodzajów broni, które obejmują m.in. czołgi, samobieżną artylerię, stacjonarne wyrzutnie rakiet i eksperymentalny helikopter.

Łata wprowadza też szereg modyfikacji do istniejących już map – m.in. na mapach rozgrywających się pod Kurskiem i Charkowem zastąpiono myśliwiec Yak 9, bombowcem nurkującym Ilyushin IL-2. Ponadto dzięki wprowadzonym przez patch 1.6 zmianom, teraz mapę Battle of Britain można rozgrywać również w trybie "Objective Mode" i nie potrzeba do tego celu posiadać zainstalowanego dodatku Secret Weapons of WWII. Kosmetycznym zmianom poddano również mapę Invasion of the Philippines, w której zmieniono ustawienie niszczyciela japońskiego (teraz jest zwrócony dziobem ku północy), zapewniając graczom wcielającym się w Japończyków nieco lepszą "pozycję na starcie".

Aktualizacja wprowadza również nowe systemy głosowania, które pozwolą uczestnikom rozgrywki podejmować szybkie i demokratyczne decyzje, o usunięciu niestosownie zachowujących się graczy. Ponadto łata wprowadza także nowy system blokowania dostępu do serwerów oraz nowy system zabezpieczający przed oszustwami podczas rozgrywki. Patch zawiera również modyfikacje wyszukiwarki serwerów, w której będzie można teraz zapamiętywać ulubione i najczęściej odwiedzane serwisy.


Liczba pobrań: 1939
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Electronic Arts
Rozmiar:280.83 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca