BeSt 4.8.0.0

BeSt to program, będący przeglądarką bezpiecznych stron internetowych dla dzieci. Jeżeli dziecko- użytkownik programu- będzie próbowało przejść na stronę nie znajdującą się w zasobach katalogu BeSt, zostanie zablokowane. Podobnie jeśli użytkownik wpisze w polu adresowym adres niesklasyfikowanej strony, wówczas nastąpi blokada wejścia. Wyszukiwanie stron jest możliwe przy użyciu słów kluczowych, nazwy i opisu, istnieje także funkcja wybierania stron z ośmiu katalogów tematycznych oraz według wieku użytkownika: 3+, 6+, 9+ lat.

BeSt to darmowa aplikacja, która pozwala również na monitorowanie stron odwiedzanych przez dzieci, blokadę nieautoryzowanego zamknięcia programu oraz pobrania i zainstalowania oprogramowania z Internetu.

UWAGA

Program należy pobrać ze strony, zapisać na dysku twardym komputera. Następnie należy uruchomić proces instalacji, który po ok. 1 minucie zakończy się zainstalowaniem przeglądarki stron dla dzieci - BeSt na komputerze. Podczas instalacji opiekun zostanie poproszony o podanie adresu e-mail. Na podany e-mail zostanie odzyskane=wysłane hasło w przypadku jego utraty.

Hasło wyjścia z programu: best

Login i hasło do panelu opiekuna: best

(zalecamy zmienić hasło po instalacji)

BeSt to projekt realizowany wspólnie przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Fundację Orange w ramach programu Komisji Europejskiej Safer Internet. Producentem programu jest firma PlikCenter.


Liczba pobrań: 185
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Fundacja Dzieci Niczyje
Rozmiar:6.79 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 185
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Fundacja Dzieci Niczyje
Rozmiar:6.79 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca