BESTplayer 2.131

BESTplayer to odtwarzacz multimedialny, którego wersja 1.0 ukazała się w Internecie na początku 2001 roku. Był to wówczas pierwszy w Polsce player, który potrafił wyświetlać przeźroczyste napisy. Prostota obsługi sprawiła, że szybko zdobył popularność, jednak brak aktualizacji przez 6 lat sprawił, że odszedł w cień. Jednak po powrocie znowu walczy o miejsce w ścisłej czołówce odtwarzaczy multimedialnych. Jakie są jego zalety? Warto zacząć od tego, że Best Player to jeden plik - BESTplayer.exe. Odtwarzacz nie ma instalatora. Możesz go zapisać na pulpicie, na płycie, na pendrive. Po prostu robisz download BestPlayer, klikasz na plik i gotowe. A dlaczego warto korzystać z niego podczas oglądania filmów?

BestPlayer odtwarza wszystkie popularne formaty multimedialne. Dotyczy to zarówno plików wideo, jak i audio, a także płyt DVD oraz AudioCD. Można również używać BestPlayer do słuchania strumieni radiowych i telewizyjnych. Podczas oglądania filmu wideo aplikacja automatycznie ściąga napisy dopasowane do otwartego filmu - można je również własnoręcznie synchronizować. Ponadto korzysta z serwisu IMDb.com, aby wyświetlić jego okładkę oraz podstawowe informacje (takie jak rok produkcji, reżyser, obsada, itp.). Dostępne jest także czytanie napisów przez wirtualnego lektora. W aplikacji znajduje się funkcja wsparcia dla wielu monitorów - wystarczy wcisnąć Shift+Enter, aby odtwarzać film w trybie pełnoekranowym na drugim monitorze lub przeskakiwać między monitorami (nie wychodząc z trybu pełnego ekranu).

BestPlayer nie posiada skórek ani żadnych podobnych ozdobników. Dlatego wygląda dość minimalistycznie, jednak kryje mnóstwo opcji, które można wykorzystać po to, aby oglądać filmy i słuchać muzyki w maksymalnie komfortowy sposób. Najlepiej przekonać się o tym osobiście – download BestPlayer jest możliwy z tej właśnie strony – co oczywiście nic nie kosztuje, podobnie jak i używania odtwarzacza, warto więc przetestować jego możliwości.


Liczba pobrań: 18941
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Karol Winnicki
Rozmiar:1.12 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 18941
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Karol Winnicki
Rozmiar:1.12 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Program miesiąca