Bitdefender Family Pack 2018

Bitdefender Family Pack 2018 zapewnia pełną ochronę dla systemu operacyjnego. Korzysta z technologii behawioralnej, która wykrywa i blokuje zaawansowane zagrożenia i ransomware. Blokuje nieautoryzowane aplikacje przed dostępem do kamery internetowej, jest wyposażony w moduł antykradzieżowy. Ochrona obejmuje wszystkie rodzaje ataków, w tym oprogramowanie szpiegujące, phishing i adware. Ekskluzywna technologia Bitdefender Photon pomaga zoptymalizować konfigurację narzędzi systemu tak, aby zaoszczędzić zasoby informatyczne oraz poprawić jego wydajność i działanie. Skanowanie w chmurze ma zerowy wpływ na lokalne zasoby, co oznacza, że prędkość i wydajność urządzenia pozostają nienaruszone. Twoje dane nigdy nie będą przesyłane i przechowywane w chmurze. Skanowane są tylko sygnatury. Niektóre zaawansowane wirusy, takie jak rootkity, muszą być usunięte przed uruchomieniem systemu Windows. Kiedy Bitdefender wykrywa tego typu zagrożenia, restartuje komputer w trybie ratunkowym, w celu wyczyszczenia i przywrócenia sprawności Twojego systemu

Bitdefender Family Pack 2018 zapewnia wielowarstwową ochronę przed ransomware. Wykrywa zagrożenia na podstawie dziwnych zachowań plików i pakietów, zapobiegając infekcjom i chroniąc najważniejsze dokumenty przed szyfrowaniem ransomware. Możesz przestać martwić się utratą danych i pieniędzy. Znajdujący się w pakiecie Asystent Rodzica pozwala chronić dzieci, dyskretnie kontrolując ich działania w Internecie na urządzeniach z Windows, Mac, iOS i Android. Umożliwia również blokowanie niepokojących połączeń telefonicznych i wiadomości SMS. Z aplikacją Asystent Rodzica na urządzeniu mobilnym Twojego dziecka, zawsze wiesz gdzie się ono znajduje. Koniec stresu i zmartwień - wystarczy, że Twoje dziecko naciśnie przycisk w aplikacji, a będziesz wiedział, że dotarło do określonego miejsca całe i zdrowe. Gdy tylko Twoje dziecko opuści bezpieczny obszar, który dla niego ustaliłeś, zostaniesz o tym poinformowany.

Z Bezpiecznymi Plikami Bitdefender możesz zapobiegać nieautoryzowanym zmianom w swoich najważniejszych plikach. Wystarczy, że dodasz foldery do listy obserwacyjnej, a Bitdefender będzie je chronił przed ransomware i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Tylko aplikacje, którym naprawdę ufasz będą miały dostęp do Twoich Bezpiecznych Plików.

Tryb Oszczędzania Baterii to użyteczna, inteligentna funkcja pozwala oszczędzać baterię w laptopach i tabletach zmieniając ustawienia systemu takie jak wyświetlacz, system chłodzenia, aktualizacje systemu czy połączenia Bluetooth.

Bitdefender Family Pack 2018 możesz przetestować w darmowej wersji testowej przez 30-dni. Jeśli chcesz nabyć pełną wersję, możesz zrobić to w oficjalnym sklepie producenta.

UWAGA

Aby korzystać z programów Bitdefender, należy mieć założone konto w Bitdefender Central.


Liczba pobrań: 16081
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:BitDefender
Rozmiar:9.93 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca