Bitdefender Internet Security 2012 Build 15.0.37.1560

Nowe wydanie popularnego programu do ochrony systemu operacyjnego wraca z nowym logo oraz możliwościami. Edycja na rok 2012 to przede wszystkim nowy, całkowicie przebudowany interfejs użytkownika, a kluczowe (i całkiem nowe) funkcje obejmują tryb Autopilota (optymalizuje samoczynnie wszelkie ważne akcje i operacje związane z bezpieczeństwem), ochronę użytkowników sieci społecznościowych oraz technologię Dyspozytor Skanowania, pozwalającą na utrzymanie pełnej wydajności systemu.

Bitdefender Antivirus Plus 2012 składa się modułów, odpowiedzialnych za blokowanie wirusów i oprogramowania szpiegującego spyware, ochronę poufnych danych (antyphishing), szyfrowanie rozmów oraz zarządzanie siecią domową. Do tego dochodzą moduły ściśle związane z aktywnością w Internecie – antyspamowy, chroniący naszą skrzynkę mailową przed zalewem niechcianych wiadomości oraz kontroli rodzicielskiej, dzięki której każdy rodzic będzie mieć pewność, że jego pociechy nie wchodzą na zakazane strony. Jest tu także dodatkowa zapora sieciowa.

O możliwościach Bitdefender Internet Security 2012 można przekonać się, pobierając za darmo jego 30-dniową wersję testową. Po instalacji pliku musimy wybrać w okienku rejestracji opcję „Chcę przetestować ten produkt”.


Liczba pobrań: 1016
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:BitDefender
Rozmiar:867 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca