Bitdefender Safebox

Bitdefender Safebox to nowoczesne rozwiązanie do przechowywania danych w chmurze, które pozwala użytkownikom komputerów PC i systemów Android zapisywać i dzielić się plikami przy pomocy jednego kliknięcia. Usługa daje użytkownikom 2 Gigabajty bezpłatnej przestrzeni dyskowej i nawet 60 Gigabajtów w wersji premium, to najłatwiejszy i najszybszy sposób na współdzielenie, synchronizację i przechowywanie plików w chmurze.

Bitdefender Safebox umożliwia bezproblemową synchronizację danych pomiędzy komputerami i smartfonami z Androidem, może być używany z poziomu webowego interfejsu konta MójBitdefender (my.bitdefender.com), a wkrótce także poprzez aplikacje na urządzeniach iPad i iPhone. Z usługą w niepamięć odchodzą dni, kiedy z powodu uszkodzenia systemu albo innych problemów użytkownicy bezpowrotnie tracili ważne dane, albo nie mogli dzielić się plikami, ponieważ miały zbyt duże rozmiary, by umieścić je w załączniku emaila.

Bitdefender Safebox umożliwia synchronizację wielu folderów, automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików, które się zmieniły, dzielenie się plikami o dowolnym rozmiarze oraz zachowywanie wcześniejszych wersji backupowanych plików. Jednocześnie strzeże prywatności plików użytkowników przez ich szyfrowanie podczas przesyłania i przechowywania na zdalnych serwerach.


Liczba pobrań: 69
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:BitDefender
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca