Bitdefender SpamDeny 8

Program antyspamowy, który łączy siedem różnych zastrzeżonych dla niego modułów by chronić osobistą Skrzynkę Odbiorczą od spamu: filtr heurystyczny, filtr Bayesa, biała lista / czarna lista, filtr obrazów, filtr linków, filtr znaków, precyzyjny filtr zawartości. Te technologie połączone są w filtrze antyspamu BitDefendera, by decydować, która część e-maili powinna znaleźć się w Twojej Skrzynce Odbiorczej a która nie.

Kompatybilny z każdym programem poczty elektronicznej

BitDefender AntiSpam współpracuje z wszystkimi programami poczty e-mail i jest konfigurowalny z Konsoli Administrowania BitDefenderem /BitDefender Management Console/. Ponadto integruje się w prosty sposób z programami Outlook i Outlook Express pozwalając na drobną interakcję z filtrem Anty Spamowym poprez intuicyjną i łatwą w obsłudze konsolę.

Filtr samouczący się (Bayesian Filter)

Zaawansowany, samouczący się Bayesian filter pozwala klasyfikować Państwu wiadomości jako "Spam" albo "Ham", pojedyńczym kliknięciem. Filtr nauczy się już po kilku takich klasyfikacjach, odczujecie Państwo, że musicie podejmować coraz mniej decyzji. Każda etykieta, którą Państwo zaznaczycie zwiększy precyzję filtra. Wrażliwość filtra może być wysoka lub niska zależnie od Państwa upodobań.

Filtr heurystyczny

Filtr heurystyczny wykonuje serię testów zawartości składu wiadomości, (np. nie tylko nagłówka, ale takżę całej wiadomości nie koniecznie w formacie HTML czy formacie tekstowym), szukając słów, fraz, linków czy innych charakterystycznych oznak spamu.

Filtr obrazów

Filtr obrazów dodaje zapis do e-maila, który zawiera obrazy często pojawiające się w e-mailach ze spamem. Ten filtr korzysta z konsekwentnie uaktualnianej bazy takich obrazów.

Filtr URL

Filtr URL blokuje wiadomości, które zawierają nieznajome linki, które dotarły do Państwa skrzynki.

Filtr znaków

Filtr znaków blokuje każdą wiadomośc e-mail napisaną "dziwnymi" znakami, co często zdarza się w przypadku spamu.

Filtr sprecyzowanej zawartości

Blokuje wiadomości zorientowane w tematach tabu [SPRECYZOWANE - SEXUALNIE]

Lista znajomych

Lista osób, których wiadomości życzysz sobie by były odbierane niezależnie od zawartości. Zaimportuj adresy swoich przyjaciół bezpośrednio z Twojej Personalnej Książki Adresowej Outlooka do BitDefender AntiSpamu, wtedy nigdy już nie stracisz e-maila od Twojego przyjaciela.

Pomoc w dokonywaniu decyzji

Okna konfiguracyjne są w zasięgu Twojej ręki by poprowadzić Cię przez cały proces zabezpieczania systemu, przekazując informacje, alarmy i wiadomości statusowe bezpośrednio na Państwa pulpit, w dyskretnym oknie informacji.

Skanowanie i czyszczenie wirusów

Sprawdźcie Państwo swoje pliki i kompletny system czy są wolne od wirusów. Stuprocentowa skuteczność wykrywania wszystkich wirusów w obiegu używając nowego, obszernego skanera antywirusowego zawartego w BitDefender Professional, który uzyskał certyfikat laboratoriów ICSA Labs, Checkmarka i Virus Bulletinu. Moduł antywirusowy posiada automatyczne uaktualnienia, Strefę kwarantanny oraz raportowanie.

Szybkie, darmowe uaktualnienia!

Inteligentne uaktualnienia ochrony antywirusowej odbywają się bez wiedzy użytkownika. Uaktualnienia na żywo mogą być wykonywane z internetu bezpośrednio lub przez serwer Proxy. Produkt jest w stanie samodzielnie się naprawić jeśli istnieje taka potrzeba, poprzez pobieranie z sieci uszkodzonych lub brakujących plików z serwerów BitDefendera. Posiadacze licencji BitDefendera posiadają możliwość darmowego pobierania produktów i uaktualnień programu.

Wersja 30-dniowa.


Liczba pobrań: 1167
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Softwin
Rozmiar:15.61 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca