BitTorrent Sync 2.3.2.287

BitTorrent Sync to aplikacja zaproponowana przez twórców popularnego systemu do wymiany plików czyli BitTorrent’a. Usługa w pewnym stopniu przypomina Dropboxąa z tą różnicą, że w tym przypadku program nie korzysta z chmury. Oznacza to bezpośrednią synchronizację pomiędzy kilkoma urządzeniami, na których zainstalowany jest klient. Do komunikacji wykorzystywany jest dobrze znany użytkownikom BitTorrent’a model P2P. Program nie posiada limitu przesyłanych danych, a jego prędkość uzależniona jest w głównej mierze od prędkości Internetu.

BitTorrentSync nie wykorzystuje kont. Dla każdego udostępnianego folderu generowany jest indywidualny klucz, który trzeba znać by odczytać plik na innym komputerze. Program umożliwia także udostępnianie folderów tylko dla odczytu. Osoba, która dostanie klucz i odczyta folder nie będzie mogła go modyfikować lub usuwać. Możliwe jest również udostępnianie czasowe. W tym przypadku klucz zachowa ważność jedynie przez 24 godziny. Przed wysłaniem jakichkolwiek plików program dokonuje ich zaszyfrowanie. Zabieg ten plus brak chmury z pewnością zachęcą osoby, które szczególnie dbają o bezpieczeństwo swoich danych.

W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne, dzięki którym jej działanie powinno być szybsze i wygodniejsze.


Liczba pobrań: 2290
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:
Rozmiar:8.91 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca