Blancco PC Edition

Blancco PC Edition to narzędzie do kasowania danych z nośników cyfrowych na potrzeby ochrony informacji oraz regeneracji sprzętu elektronicznego.

Funkcjoanlność

Blancco PC Edition umożliwia jednoczesne kasowanie do czterech dysków twardych ATA, IDE, SCSI, SATA, FireWire lub USB. Program usuwa dane z obszarów zablokowanych i ukrytych HPA/DCO, a także sektorów remapowanych. Dodatkowe funkcje to wbudowany moduł diagnostyki dysku, edytor dyskowy (w trybie podglądu) oraz opcjonalny moduł wykrywania numerów seryjnych systemu Windows i pakietu Office.

W programie zaimplementowano aż 19 wersji różnych algorytmów nadpisywania danych. Posiada on aprobaty i certyfikaty m.in. CESG, NSTL, TUV, Departamentu Obrony USA oraz NATO i gwarantuje skuteczność niszczenia danych i raportowania zgodnie z normami FISMA, HIPAA, SOX, FACT ACT i GLBA.

Licencja

Produkt licencjonowany jest na liczbę kasowań. Cena jednostkowa za 1 licencję Blancco PC Edition wynosi 129 zł netto i umożliwia wykonanie pojedynczego kasowania do 4 dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

UWAGI

Wymagana rejestracja na stronie producenta.


Liczba pobrań: 1229
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Blancco
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 1229
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Blancco
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca