Brother HL-2280DW Printer / Scanner Driver B1

Brother HL-2280DW Printer / Scanner Driver B1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Brother.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Brother HL-2280DW Printer / Scanner Driver B1 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Biostar TZ77B Ver. 5.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver 1, czy Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter. Kod programu Brother HL-2280DW Printer / Scanner Driver B1 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.


Liczba pobrań: 701
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Brother
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca