Budżet Domowy 2.80.2014

Budżet Domowy to aplikacja pod Windows, która pozwoli Ci trzymać pełną kontrolę nad wszystkimi wydatkami domowymi i nie tylko. Już nie będziesz musiał zastanawiać się dlaczego i na co tak szybko rozchodzą się pieniądze. Za pomocą kilku kliknięć sprawdzisz na co, ile wydajesz. Będziesz mógł lepiej planować wydatki co sprawi, że zaoszczędzisz więcej pieniędzy na dodatkowe przyjemności...

Budżet Domowy umożliwia użytkownikowi:

- prowadzenie ewidencji wydatków w podziale na: miejsca wydatków (np. sklep osiedlowy, stacja benzynowa, supermarket), kategorie wydatków (żywność, uroda, samochód, rozrywka), sposób finansowania (np. karta kredytowa, karta płatnicza, przelew, gotówka) oraz daty powstania wydatków

- prowadzenie ewidencji dochodów w podziale na: źródła dochodu (wypłata, stypendium, emerytura, ...), portfele (np. konto bankowe, gotówka) oraz daty uzyskania dochodu.

- automatyczne bilansowanie środków finansowych przeznaczonych do wydania w oparciu o zdefiniowane dochody i wydatki.

- szybkie kalkulowanie dowolnie wybranych wydatków lub dochodów w oparciu o dowolnie zdefiniowane kryteria.

- prowadzenie ewidencji wydatków zarówno ogólnej (data, kwota wydatku, opis) jak i szczegółowej (w rozbiciu na poszczególne pozycje paragonu, rachunku lub faktury).

- tworzenie oraz wydruk zestawień tabelarycznych i graficznych dla wydatków i dochodów według kilkunastu różnych kryteriów dla dowolnie zdefiniowanych zakresów czasowych.

- szacowanie kosztów przejazdu samochodem na zadanym odcinku w oparciu o średnie spalanie i cenę paliwa.

- możliwość prowadzenia budżetu w dowolnej walucie.

- i inne


Liczba pobrań: 2448
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Fineco Software
Rozmiar:4.74 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca