Cad2Cad Solution Box 5.0

Cad2Cad Solution Box to zestaw profesjonalnych narzędzi do konwersji i edycji plikow CAD (dxd/dwg). W skład programu wchodzi moduł Basic oraz dodatkowe narzędzia do edycji i analizy plików CAD. Aplikacja ta została stworzona z myślą o konwersji między plikami DWG i DXF oraz zmianą wersji pliku począwszy od R.9, a skończywszy na 2008. Narzędzia takie jak konwersja warstw, optymalizacja konturów, optymalizacja rysunków, konwersja spline i wiele innych są dodatkowymi atutami przemawiającymi za produktem.

Cad2Cad Solution Box to także sprawdzanie i reperowanie plików DFX/DWG oraz możliwość zmiany zabezpieczeń hasłami plików KDWG. Zaawansowane moduły (pluginy) umożliwiają zarówno proste konwersje plików jak i złożone operacje na plikach dxf/dwg. Cad2Cad Solution Box posiada nowoczesny i elastyczny interfejs użytkownika umożliwiający min. wielokrotne użycie tego samego narzędzia podczas jednej konwersji.

Cad2Cad Solution Box jest dostępny jako DLL dla programistów. Może być uruchomiony wsadowo (Batch / Command Mode). W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

UWAGA

Aby pobrać wersję testową należy wypełnić formularz na stronie dystrybutora. Kliknięcie POBIERZ na tej witrynie przeniesie tam użytkownika.


Liczba pobrań: 2028
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:CADWORK Poland Sp. z o.o.
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca