Call Emergency 1.1 (Windows Mobile 6.x)

Call Emergency! jest aplikacją, która dostarcza użytkownikom kompletną listę telefonów alarmowych (policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego) dla w większości krajów. Każdy, kto chociaż raz w trakcie podróży potrzebował pomocy na pewno doceni przydatność tego programiku.

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty i intuicyjny. Po uruchomieniu otrzymujemy alfabetyczną listę państw oznaczonych flagami. Można również skorzystać z pomocy wyszukiwarki wbudowanej w program. Call Emergency automatycznie wykrywa na terenie jakiego państwa znajduje się PocketPC z uruchomioną aplikacją, i domyślnie pokazuje namiary telefonicznie z tego kraju.

Wybór państwa owocuje pojawieniem się trzech ikonek z numerami telefonicznymi do pogotowia ratunkowego, policji i straży pożarnej. Tapnięcie w ikonkę powoduje wybranie numeru do żądanej instytucji.

Obsługiwane urządzenia:

Aplikacja do poprawnego działania wymaga systemu Windows Mobile 6.x oraz .NET Compact Framework 3.5, i dostępna jest wyłącznie z poziomu serwisu Marketplace. Program jest bezpłatny.


Liczba pobrań: 1183
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Mobivants.com
Rozmiar:476 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 1183
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Mobivants.com
Rozmiar:476 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca