Cent Browser (64-bit) 4.0.9.102

Cent Browser to przeglądarka internetowa, bazowana na Chromium. Z pewnością spodoba się użytkownikom Chrome, ponieważ posiada podobny interfejs. W stosunku do wymienionych wprowadzono tu jednak pewne zmiany, jak np. obsługa gestów myszki, zoptymalizowane zużycie pamięci, możliwość przeglądania stron w zakładce incognito, a także możliwość własnej konfiguracji nowych zakładek. Użytkownik może zalogować się w niej do swojego konta Google i korzystać ze wszystkich dostępnych usług. Liczne opcje konfiguracyjne umożliwiają dopasowanie każdego aspektu przeglądarki do swoich własnych potrzeb.

Cent Browser to także duży nacisk na prywatność użytkownika oraz blokowanie potencjalnych szkodników, które mogą próbować zaatakować system. Przeglądarka ta pozwala na import zakładek, dzięki czemu można łatwo podpiąć do niej wszystkie ulubione strony zaznaczone w innych, np. Firefoksie. Warto dodać, że posiada ona polski interfejs i menu, co znacznie ułatwia nawigacje i wprowadzanie własnych ustawień. Możliwe jest także dodawanie rozszerzeń - przeglądarka może korzystać z pisanych dla Chrome.

Prezentowana tu wersja korzysta z silnika Chromium 74.0.3729.169. Domyślnie przeglądarka działa w języku angielskim - można zmienić to w ustawieniach. Po zmianie języka wymagany jest restart przeglądarki, aby zmiany zostały wprowadzone.


Liczba pobrań: 3226
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Cent Studio
Rozmiar:68.31 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca