Cloud Backup

Usługa Cloud Backup od firmy nazwa.pl jest profesjonalnym rozwiązaniem, służącym do wykonywania kopii zapasowych danych zapisanych na dyskach komputerów działających w systemie Microsoft Windows. Użytkownik ma do dyspozycji 1 TB powierzchni, a łatwość instalacji i intuicyjny panel klienta sprawiają, że jest to usługa dla każdego. Instalacja zajmuje kilka sekund.

Ochrona plików

Program stanowi skuteczną ochronę przed skutkami ataków typu ransomware. W przypadku zablokowania komputera przez hakerów dane można odzyskać jednym kliknięciem myszki. CloudBackup zabezpiecza również przed bezpowrotną utratą dokumentów, będącą konsekwencją awarii dysku lub utraty laptopa. Dane przechowywane są w chmurze nazwa.pl przez 90 dni,skąd dowolny plik można odzyskać w wersji z każdego dnia, w którym została wykonana kopia zapasowa.

Bezpieczeństwo

Cloud Backup zapewnia wielopoziomowe bezpieczeństwo danych. Pliki przed wysłaniem do Data Center, spełniającego najwyższe normy TIER III oraz TIER IV i posiadającego certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 27001, szyfrowane są algorytmem AES-256 z hasłem nadawanym przez użytkownika komputera. Dzięki temu zabezpieczone są przed nieuprawnionym przejęciem przez osoby trzecie, mające nieautoryzowany dostęp do komputera użytkownika.

Przyjazność obsługi

Kopie zapasowe tworzone są automatycznie, na bieżąco i zgodnie z indywidualnie ustalonym harmonogramem. Można je wykonać również w dowolnym momencie, niezależnie od przyjętego schematu. Backup tworzony jest przyrostowo, tzn. najpierw wykonywana jest pełna kopia zapasowa plików, a kolejne tworzone są na zasadzie aktualizacji, poprzez dodawanie tylko zmienionych informacji. Dzięki temu rozwiązaniu aplikacja nie obciąża nadmiernie łącza internetowego, co pozwala na wykonanie backupu większej liczby plików.

Cloud Backup dostępny jest również w 30-dniowej wersji testowej.

Aby pobrać program, kliknij tutaj.

Wymagania do działania aplikacji

  • system operacyjny Microsoft Windows 7 lub Microsoft Windows 10,
  • zainstalowany zestaw bibliotek .NET Framework 4.5,
  • zainstalowana przeglądarka internetowa (w aktualnej wersji): Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox,
  • 40 MB wolnego miejsca na dysku.


Liczba pobrań: 3881
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Nazwa.pl
Rozmiar:14.68 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 3881
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Nazwa.pl
Rozmiar:14.68 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca