Colin McRae Rally 04 Demo

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Codemasters udostępniła wersję demonstracyjną gry Colin McRae Rally 04. Demo oferuje trzy z 48 etapów dostępnych w pełnej wersji (rajdy na terenie USA, Japonii i Finlandii)i pozwala zasiąść za kierownicą samochodu Citroen Xara.

W czwartej odsłonie gry poprawiono zdecydowanie grafikę, zarówno samochodów jak i otoczenia. W pełnej wersji gry wprowadzono ponad 20 rodzajów samochodów, między innymi : Citroen Xsara, Mitsubishi Lancer Evo 7, Subaru Impreza, Ford Puma, Fiat Punto. W Colinie 04 poprawiono również model fizyczny zawieszenia samochodów oraz wprowadzono trzy "poziomy uszkodzeń" - Normalny, Zaawansowany i Ekspert.

Czwarta odsłona gry oferuje 7 trybów rozgrywek, które obejmują "Napęd na 4 koła", "Napęd na 2 koła", "Mistrzostwa", "Wyścigi", "Etapy", "Grupa B" (klasyczne samochody rajdowe) oraz, specjalnie na życzenie fanów, "Mistrzostwa w trybie Ekspert". Ścigać będziemy się na 34 rodzajach nawierzchni w ośmiu lokacjach na całym świecie (Wielka Brytania, Szwecja, USA, Finlandia, Australia, Hiszpania, Grecja, Japonia).


Liczba pobrań: 512
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Codemasters
Rozmiar:159.04 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca