CoreCrypt 2013 v3.0.0.10

CoreCrypt to aplikacja dzięki której zabezpieczysz swoje skrypty PHP przed ich modyfikacją przez niepowołane osoby. Jeśli zatem zajmujesz się profesjonalnym tworzeniem serwisów WWW i/lub aplikacji PHP (np. sklepy internetowe), każdy swój produkt finalny, przed udostępnieniem klientowi, powinieneś zabezpieczyć za pomocą aplikacji. Po takim zabezpieczeniu, skrypty będą funkcjonować normalnie, jednak ich analiza i modyfikacja przez niepowołane osoby będzie bardzo utrudniona.

CoreCrypt uruchomione zostanie w trybie testowym. Można z niej będzie skorzystać tylko 10 razy, nie dłużej niż przez 31 dni. Przez ten czas mamy możliwość sprawdzenia, czy program spełnia nasze oczekiwania. Po zakupieniu programu za pośrednictwem strony producenta otrzymamy specjalny Numer seryjny odblokowujący program.

UWAGA

Po uruchomieniu programu pojawi się jego okno. Główna część tego okna to tabela z listą plików, które mają być zabezpieczone. Należy przeciągnąć pliki lub też folder z plikami (np. nasz projekt), które mają być zabezpieczone. Można też skorzystać z odpowiedniej opcji w menu Plik. Następnie wystarczy kliknąć przycisk Uruchom.


Liczba pobrań: 1746
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:BiniSoft.net
Rozmiar:8.05 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1746
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:BiniSoft.net
Rozmiar:8.05 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca