Corrosion: Cold Winter Waiting 1.0.1

Corrosion: Cold Winter Waiting to gra przygodowa, która spodoba się zwłaszcza miłośnikom opowieści z dreszczykiem. Akcja dzieje się w czasach współczesnych, zaś sterowaną przez nas postacią jest szeryf Alex Truman. Pewnego dnia potrąca on samochodem człowieka, który niespodziewanie pojawił się na środku drogi. Umierający podaje mu nazwę farmy, do której szeryf udaje się , a tam odkrywa podziemny, tajemniczy kompleks... Gameplay tej pozycji to nieco już zapomniany dziś "pokaz slajdów", czyli przemieszczanie się po poszczególnych planszach, jednak nie są one statyczne. Przypomina to nieco MYST lub Baron Wittard. Podobnie rzecz się ma z napotykanymi łamigłówkami.

Corrosion: Cold Winter Waiting nie ukazało się w języku polskim. Do zabawy w pełną wersję, a także prezentowane na tej stronie demo, niezbędna jest znajomość języka angielskiego. Tytuł ten to debiut studia Viperante.


Liczba pobrań: 760
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Viperante
Rozmiar:409.64 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 760
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Viperante
Rozmiar:409.64 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca
if (IDG.hasOwnProperty('global') && IDG.global.hasOwnProperty('async')) { IDG.global.async.push(['ready', function () { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }]); } else { jQuery(window).on('ready', function() { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }); }