Crafts Beautiful 2.5.8

Crafts Beautiful to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Crafts Beautiful zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Aceville.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.8 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić PlayStation Official Magazine - UK (Sony PS2, PS3, PSP and PS Vi oraz Sailing Today Magazine.


Liczba pobrań: 96
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Aceville
Rozmiar:5 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 96
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Aceville
Rozmiar:5 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca