Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Software 1.00.23 Beta for Wi

Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Software 1.00.23 Beta for Wi jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Creative.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Software 1.00.23 Beta for Wi to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASRock P75 Pro3 Realtek LAN Driver 8002 for Windows 8, czy ASRock 990FX Extreme4 BIOS L2.01B. Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Software 1.00.23 Beta for Wi poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.