Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Driver 1.04.0090 Beta f

Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Driver 1.04.0090 Beta f to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki CREATIVE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Driver 1.04.0090 Beta f, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów EVGA nForce 680i SLI Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/Windows czy Panasonic KX-UT113 SIP Phone Firmware 01.081. Kod programu Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Driver 1.04.0090 Beta f został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.