Crucial M4 SSD Firmware Update Utility 1.0.0.47 for Windows 7/Wi

Crucial M4 SSD Firmware Update Utility 1.0.0.47 for Windows 7/Wi jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Crucial.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Crucial M4 SSD Firmware Update Utility 1.0.0.47 for Windows 7/Wi, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus K73E Notebook Keyboard Device Filter Utility 1.0.0.3 czy Toshiba Satellite L735 Supervisor Password Utility 4.8.6.0 for W. Crucial M4 SSD Firmware Update Utility 1.0.0.47 for Windows 7/Wi poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.