Daemon Tools Lite 10.12.0

DAEMON Tools Lite 10 to bardzo dobry emulator napędów CD oraz DVD. Uznawany jest za jeden z najlepszych w swojej klasie – nie bez powodów. Program pozwala na montowanie wszystkich znanych typów obrazów płyt CD i DVD, potrafi także emulować najpopularniejsze mechanizmy zabezpieczania płyt przed kopiowaniem. Można za jego pomocą stworzyć obraz płyt w formatach .iso, .mdx, .mds i .ape. Pozwoli to na trzymanie np. kopii kolekcji płyt audio na komputerze, tworzenie kopii gier z płyt DVD i wiele innych zastosowań. Oczywiście dzięki Daemon-Tools Lite można w każdej chwili korzystać z nich na komputerze, a dzięki programom do nagrywarek - zapisywać je na fizyczne płyty. Dodatkową zaletą aplikacji Daemon jest fakt, że zastępując sprzętowe urządzenie wirtualnym, można odciążyć napęd DVD, wydłużając jego żywotność i zapewnić cichszą pracę komputera.

DAEMON Tools Lite 10 umożliwia emulację do czterech napędów DT + SCSI + HDD. Aplikacja jest niezwykle łatwa w obsłudze - dostęp do wszystkich opcji uzyskuje się, klikając na ikonę Daemon Tool, umieszczoną w zasobniku systemowym. Może po uruchomieniu pracować w tle, w żaden sposób nie zakłócając normalnego używania komputera. Stworzone napędy traktowane są jak fizyczne i można eksplorować je niczym prawdziwe płyty lub dyski.

Obsługiwane przez program formaty to miedzy innymi: *.mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.cue, *.nrg, *.pdi, *.isz.

DAEMON Tools Lite 10 to wydanie darmowe, zawierające niezbędne narzędzia do tworzenia i uruchamiania obrazów płyt. Jedyny „koszt” to wyświetlanie reklam partnerów biznesowych producenta, które nie są uciążliwe i nie przeszkadzają w korzystaniu z możliwości aplikacji. Wersja Daemon-Tools Pro usuwa reklamy oraz gwarantuje wieczyste aktualizacje dla trzech stanowisk.

Kolejna wersja została pozbawiona kilka mniejszych błędów.

UWAGA

Jest to instalator sieciowy, który automatycznie wykonuje download Daemon w najnowszej edycji. Nie ma podziału na wersje Daemon Tools 64 bit i Daemon Tools 32 bit. Aplikacja działa wszędzie tak samo dobrze.

Aplikacja podczas instalacji chce dodać elementy innych producentów. Można tego uniknąć, odznaczając je podczas procesu.


Liczba pobrań: 17582
Cena/licencja:Adware
Producent/dystrybutor:Daemon Tools
Rozmiar:1.05 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca