Dell Alienware Aurora ALX Nvidia GeForce GTX 260 Display Driver

Dell Alienware Aurora ALX Nvidia GeForce GTX 260 Display Driver jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Dell Alienware Aurora ALX Nvidia GeForce GTX 260 Display Driver to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Abit GD8-MV Realtek Audio Driver 6213 for Vista, czy ASRock Core 100HT-BD Realtek LAN Driver 5754 for XP. Programiści NVIDIA zadbali, by Dell Alienware Aurora ALX Nvidia GeForce GTX 260 Display Driver były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.