Digital Arts Magazine: Advice, Techniques and Inspiration for Cr 4.2.4

Digital Arts Magazine: Advice, Techniques and Inspiration for Cr to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Digital Arts Magazine: Advice, Techniques and Inspiration for Cr może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Tri Active Media Ltd

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 4.2.4 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Barbie Magazine - South Africa Interactive oraz FX Trader Magazine.


Liczba pobrań: 1457
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Tri Active Media Ltd
Rozmiar:12 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca