Dr. Web LiveCD-LiveUSB (USB) 9.0.0

Dr. Web LiveCD-LiveUSB to możliwość oczyszczenia systemu z blokujących możliwość normalnego uruchomienia szkodników. Program nie tylko usunie z systemu zainfekowane lub podejrzane pliki, ale również umożliwi skopiowanie ważnych informacji na wymienny nośnik danych lub inny komputer. Przeprowadzi również próbę wyleczenia zainfekowanych obiektów. Tą płytę ratunkową można zapisać na nośniku CD lub pamięci typu Flash USB. Po włączeniu zasilania komputera należy umieścić nośnik w odpowiednim miejscu (płytę w napędzie, pendrive w gnieździe USB).

Dr. Web LiveCD-LiveUSB jest przeznaczony dla systemów Windows (wersje 32 i 64-bitowe). Aby uruchomić go z napędu flash, system BIOS musi wspierać uruchamianie z narzędzia USB HDD.

Aby stworzyć dysk awaryjnego przywracania systemu na napędzie USB:

- podłącz napęd USB; aby stworzyć Dr.Web LiveDisk należy użyć dowolnego napędu flash z minimum 1 GB wolnej przestrzeni dyskowej.

- rejestracja podłączenia potrwa maksymalnie 10 sekund.

- uruchom aplikację drweb-livedisk-900-usb.exe.

- aplikacja wykryje dostępne napędy USB; należy wybrać jeden z nich z wyświetlonej listy. Można sformatować wybrany napęd (przed formatowaniem wyświetli się okno z ostrzeżeniem). Domyślnie Dr.Web LiveDisk nie zmienia i nie kasuje plików zapisanych na wybranym napędzie. Aby przeczytać umowę licencyjną, kliknij stosowny link w oknie programu (domyślnie treść umowy licencyjnej zostanie wyświetlona w przeglądarce).

- aby stworzyć startowy napęd USB, kliknij Create Dr.Web LiveDisk.

- kopiowanie plików rozpocznie się automatycznie.

- gdy proces zakończy się, naciśnij Finish aby wyjść z programu.


Liczba pobrań: 3256
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Dr.Web Polska
Rozmiar:638.48 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 3256
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Dr.Web Polska
Rozmiar:638.48 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca