DraftSight 2017

DraftSight to profesjonalny, w pełni bezpłatny program do projektowania wspomaganego komputerowo CAD 2D. Oprogramowanie dostarcza ulepszoną funkcjonalność przy otwieraniu, zapisywaniu i współużytkowaniu plików DWG. Program jest dostępny dla wszystkich użytkowników, w tym dla osób zawodowo zajmujących się projektowaniem CAD, studentów i nauczycieli. Umożliwia tworzenie rysunków 2D, aktualizowanie i obsługę plików DWG i DXF, tworzenie plików PDF, wymianę plików z firmami, które dostarczają lub same wymagają danych zapisanych w formacie DWG lub DXF.

DraftSight jest łatwy w obsłudze i umożliwia zaawansowanym użytkownikom oprogramowania CAD 2D szybką naukę programu przy minimalnym nakładzie czasu na szkolenie. feruje wiele narzędzi do edycji, m.in: przenoszenie, skalowanie i obrót, lokalną edycję bloków lub izolowanie do edycji, modyfikowanie wzorów wypełnienia i kreskowania, odbijanie lustrzane, kopiowanie wzorców, podział, spajanie czy przycinanie odniesień i obrazów.

Wersja darmowa nie posiada wsparcia technicznego.

Po zarejestrowaniu się w celu uzyskania dostępu do pomocy społecznościowej użytkownicy uzyskują natychmiastowy otwarty dostęp do wielu materiałów szkoleniowych, w tym ciekawe filmy szkoleniowe czy fora dyskusyjne w środowisku pracy zespołowej.

UWAGA

Samodzielna wersja DraftSight jest dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników komercyjnych, zawodowych, studentów i nauczycieli.

Aby pobrać program, należy wypełnić formularz.


Liczba pobrań: 21440
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:DPS Software
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 21440
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:DPS Software
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca