DragOn Faktury VAT 3.1.16

DragOn Faktury VAT to program przeznaczony dla użytkowników ceniących sobie przede wszystkim prostotę obsługi. Ergonomiczna i intuicyjna obsługa sprawia, że w kilka chwil po zainstalowaniu wystawiasz i drukujesz dokumenty. Wszystkie operacje wykonywane są w jednym oknie, co nie jest bez znaczenia dla przejrzystości programu. Aby wystawić fakturę wystarczy wpisać dane w odpowiednie pola lub przeciągnąć je z listy podpowiedzi. Lista podpowiedzi aplikacji gromadzi dane z wcześniej wystawionych dokumentów i udostępnia je dla aktualnie edytowanych pól. Dokumenty można zapisać do pliku oraz wysłać pocztą elektroniczną w postaci HTML lub jako załącznik do pliku. W programie można również rejestrować zapłatę za fakturę.

DragOn Faktury VAT pozwala rejestrować płatności. Kartoteka dokumentów sprzedaży zawiera kolumnę Zapłacono, do której można wprowadzać kwoty zapłacone za towar, usługę. Kwoty mogą być wprowadzane bezpośrednio lub z menu kontekstowego po wybraniu polecenia Zapłacone lub Niezapłacone.

UWAGA

Po zainstalowaniu wymagana jest aktywacja programu - program połączy się serwerem i pobierze klucz uprawniający do bezpłatnego używania programu przez okres testowy - 30 dni.


Liczba pobrań: 84
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Testa Software
Rozmiar:13.76 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 84
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Testa Software
Rozmiar:13.76 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca