drEryk 3.19.01

drEryk to program dla lekarzy i placówek medycznych. Powstał z inicjatywy lekarzy i został zaprojektowany z myślą o personelu. Stworzony wspólnie przez specjalistów medycyny i informatyków przyczynia się do znacznego skrócenia czasu pracy personelu medycznego. Jest w pełni dostosowany do wymogów prawnych stawianych przed świadczeniodawcami w zakresie sprawozdawczości oraz gromadzenia danych medycznych pacjentów. Przystępny interfejs oraz intuicyjność obsługi aplikacji czynią ją przyjemnym w obsłudze przez personel medyczny.

drEryk drukuje między innymi:

deklaracje

recepty na gotowym formularzu i na czystym papierze,

karty zdrowia pacjenta,

księgę ruchu,

formularze SANEPID,

zalecenia dla pacjenta,

skierowania do szpitala i specjalisty, na badania analityczne, do pracowni diagnostycznej, na zabiegi rehabilitacyjne, na transport, na leczenie uzdrowiskowe

orzeczenia ZUS/KRUS, zaświadczenia lekarskie, przed zabiegiem, dotyczące kształcenia/zawodu,

zlecenia dla pielęgniarki, na zaopatrzenie ortopedyczne

wypełniony danymi formularz deklaracji, upoważnienie do dokumentacji medycznej, zgodę na udzielanie informacji o stanie zdrowia oraz odmowę pacjenta (np. hospitalizacji lub wykonania zabiegu/badania)

Nadto aplikacja tworzy sprawozdania, posiada własną, aktualizowaną bazę leków z 20 tys. pozycji oraz z możliwością dodawania własnych leków. Moduł recept posiada aktualne informacje o stopniach refundacji, wydruk recept możliwy jest na gotowych formularzach jak tez na czystych kartkach. System przetwarza informację o uprawnieniach dodatkowych pacjenta i uwzględnia to przy określaniu poziomu refundacji leku.

UWAGA

Aby pobrać wersję demo programu, należy wypełnić formularz na stronie producenta