Dropbox (Linux) 64-bit Development 1.3.20

Dropbox jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do wykonywania automatycznego backupu i synchronizowania plików. Składa się z serwisu internetowego oraz aplikacji instalowanej w systemie użytkownika, co jest charakterystyczną cechą wszystkich omawianych serwisów. Dropbox tworzy w systemie własny katalog. Wszystkie umieszczone w nimi pliki są automatycznie synchronizowane z serwerem. Jest to wersja przeznaczona na na system Linux

Po zainstalowaniu programu w innym komputerze, pliki z serwera zostaną automatycznie pobrane, a zmiany wprowadzane w jednym systemie będą automatycznie wprowadzane do pozostałych systemów natychmiast po uruchomieniu komputera. O zakończeniu synchronizacji informuje jedynie zmiana ikony wyświetlanej w tray'u systemu operacyjnego. W najnowszej wersji poprawiono nazywania w przypadku Galaxy Nexusa. Wprowadzono także cały szereg drobnych poprawek.

W darmowej wersji Dropbox udostępnia 2 GB przestrzeni dyskowej. Możesz ją powiększyć za darmo polecając serwis innym użytkowników. Za każdą poleconą osobę otrzymasz 250 MB miejsca. W ten sposób możesz powiększyć objętość konta do 5 GB. W najnowszym wydaniu wprowadzono szereg poprawek i wprowadzono kilka zmian.


Liczba pobrań: 127
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Dropbox
Rozmiar:18.09 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 127
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Dropbox
Rozmiar:18.09 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca