e-Pity 2011

e-Pity 2011 to program dla każdego, ponieważ jest bezpłatny i niezwykle prosty w obsłudze. Intuicyjnie poprowadzi Cię przez gąszcz skomplikowanych reguł i wyjątków polskiego prawa podatkowego. Dzięki niemu oswoisz urzędowe procedury, a swój PIT rozliczysz szybko i bezpiecznie. Wygodnie i bez stresu wypełnisz takie deklaracje PIT jak: PIT-4r, PIT-11, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-40, PIT/B, D, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, NIP-7, ZAP-3 (dawniej NIP-3). Darmowa licencja w zakresie PIT-11 dotyczy wypełnienia deklaracji do 3 pracowników dla większej liczby wymagane jest wykupienie kodu licencji, którego można dokonać z poziomu aplikacji.

e-Pity 2011 pozwala na wypełnienie PITa w kilka minut. Aplikacja krok po kroku podpowiada Ci co zrobić i na bieżąco wyjaśnia wszystkie Twoje wątpliwości. Twoje dane osobowe są w programie e-pity 2011 w pełni bezpieczne. Gotowy formularz PIT możesz wysłać drogą elektroniczną lub zanieść go osobiście do swojego urzędu skarbowego. Złożenie PITa to obowiązek każdego z nas, jednak możesz wybrać sposób, w jaki go dostarczysz. Jeśli wyślesz go przez Internet – oszczędzisz papier, drzewo, las. Skorzystaj z programu e-pity 2011 i przyłącz się do naszej akcji e-las. Posadź swoje e-drzewo w wybranym przez siebie rejonie bądź mieście na mapie Polski. I razem z programem e-pity 2011 stwórzmy wirtualny las.

e-Pity 2011 promuje ideę społecznego zaangażowania - sam możesz w nim wybrać Organizację Pożytku Publicznego, którą chcesz wspomóc.


Liczba pobrań: 115
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:e-file sp. z o.o.
Rozmiar:19.83 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 115
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:e-file sp. z o.o.
Rozmiar:19.83 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca