ECS H77H2-M (V1.0) Intel Rapid Storage Technology Driver 11.0.0.

ECS H77H2-M (V1.0) Intel Rapid Storage Technology Driver 11.0.0. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

ECS H77H2-M (V1.0) Intel Rapid Storage Technology Driver 11.0.0. jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby HP G7030XX Notebook Intel Matrix Storage Manager Driver 7.8.0.10 czy ColorPlus PDF Printer Driver. ECS H77H2-M (V1.0) Intel Rapid Storage Technology Driver 11.0.0. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.


Liczba pobrań: 440
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:INTEL
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca