Env (Linux)

Env to dość nietypowa, nieco abstrakcyjna gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Znajdujemy się tu na sporym skrawku lądu, który zaczyna być niszczony przez potężny promień. Cel gracza to przetrwanie przez sześć minut, a także zbieranie zielonych paczek z jedzeniem - inaczej można umrzeć z głodu. Dodatkowo krążący nad obszarem niszczenia satelita zrzuca czasem żółte elementy - ich zebranie zwiększa posiadaną technologię, dzięki czemu można przetrwać.

Env posiada gameplay wymagający sporej zręczności. Płaski początkowo teren zaczyna się wybrzuszać, pojawiają przepaście i stromizny. Z pewnością mało komu uda się przetrwać za pierwszym podejściem. produkcja ta dostępna jest za darmo w pełnej wersji. Warto poznać także inny oryginalne produkcje, jak Tempus Fugit czy FOC/US.


Liczba pobrań: 1288
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Adrianis
Rozmiar:19.54 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1288
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Adrianis
Rozmiar:19.54 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca
if (IDG.hasOwnProperty('global') && IDG.global.hasOwnProperty('async')) { IDG.global.async.push(['ready', function () { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }]); } else { jQuery(window).on('ready', function() { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }); }