EuroPlus+ Angielski z Cambridge pl

EuroPlus+ Angielski z Cambridge w nowej, wzbogaconej wersji jest interaktywnym kursem języka angielskiego najbardziej zaawansowanym technologicznie. Składa się z trzech poziomów zaawansowania: od poziomu dla początkujących do poziomu dla średnio zaawansowanych (Beginner, Pre-intermediate, Intermediate).

Program EuroPlus+ Angielski z Cambridge Extra Edition opracowali wybitni specjaliści w zakresie nauczania języków obcych, opierając się na materiale renomowanych podręczników Language in Use wydawnictwa Cambridge University Press. Mając na uwadze maksymalne zwiększenie efektywności i tempa nauki, zastosowano w programie najbardziej zaawansowane technologie komputerowe. Gwarancją ich jakości i użyteczności jest wieloletnie doświadczenie twórców serii EuroPlus+, znanej i wielokrotnie nagradzanej w Polsce i na świecie.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi dostęp do każdej lekcji i do każdego z narzędzi stanowiących niezbędną pomoc jest szybki, wygodny i precyzyjny, możliwy z każdego miejsca kursu. Kurs ten może stanowić pomoc zarówno w indywidualnej nauce języka, jak i w nauczaniu grupowym, będąc narzędziem skutecznym, inspirującym i wszechstronnie rozwijającym.


Liczba pobrań: 196
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Young Digital Poland S.A.
Rozmiar:107.37 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 196
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Young Digital Poland S.A.
Rozmiar:107.37 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca