EverNote 5.9.5.9380

EverNote to wieloplatformowy, elektroniczny notes pomocny w robieniu i synchronizowaniu podręcznych notatek, listy zadań itp. Umożliwia synchronizację danych pomiędzy różnymi urządzeniami, takimi jak, komputer PC, Mac, telefon komórkowy itp. Pozwala na wykonywanie notatek w różnych formatach, wklejanie zawartości stron www, kategoryzowania zapisów czy zadań. Do każdego z nich przypisać możemy ramy czasowe czy deadline. Program wyróżnia się intuicyjnym interfejsem i prostotą obsługi.

Evernote daj dostęp do tworzonych notatek możliwy jest przez aplikację desktopową lub stronę www. Synchronizacja odbywa się automatycznie lub na życzenie użytkownika. Program integruje się z przeglądarką internetową, MS One Note oraz umożliwia import i export danych w formatach .html, .mht i .enex (format natywny). W najnowszej wersji dodano powiązania z Facebookiem, urządzeniami przenośnymi oraz Twitterem.

Evernote jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji i założenia konta na stronie producenta. Darmowa edycja aplikacji pozwala przesłać maksymalnie 40 MB danych miesięcznie. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.


Liczba pobrań: 2171
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:EverNote
Rozmiar:97.28 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Liczba pobrań: 2171
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:EverNote
Rozmiar:97.28 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca