FakturaLight 4.1

FakturaLight to program do faktur, który może pracować z dwoma typami baz: wbudowaną, przechowywaną tylko na lokalnym komputerze (idealna dla mikrofirm) oraz zewnętrzną wymagającą serwera, ale dzięki temu umożliwiającą pracę z wielu komputerów. Aplikacja respektuje wszelkie przepisy dotyczące wystawianych dokumentów sprzedaży. Dzięki temu masz pewność, że wystawione faktury będą zawierać wszystkie wymagane przez prawo elementy. Po uruchomieniu program zaczytuje większość danych z bazy do pamięci, dlatego później regauje natychmiastowo na każde polecenie. Program został zaprojektowany z myślą o szybkim działaniu nawet przy milionie rekordów. Zaraz po uruchomieniu nie straszy tysiącem pól i przycisków, przez co obsłużyć go może każdy, nawet kompletny laik. Nie przeszkadza to jednak bardziej zaawansowanym użytkownikom, którzy ciągle mają łatwy i szybki dostęp do większości często używanych opcji.

FakturaLight to także szybka wysyłka faktur poprzez e-mail. Dzięki tej opcji wyślesz fakturę do kontrahenta natychmiast po jej wystawieniu. Program umożliwia zdefiniowanie standardowej treści oraz tematu wiadomości. Możliwa jest także wysyłka masowa - wystarczą dwa kliknięcia. Wiadomo, jak wrażliwe dla każdej firmy są dane finansowe, faktury i kontakty, dlatego program nie wymaga żadnej komunikacji z innymi serwerami - wszystkie dane są przechowywane i pozostają wewnątrz firmy, na jej urządzeniach.

Wersja demo pozwala na przetestowanie wszystkich funkcji programu. Jedynym ograniczeniem są znaki wodne dodawane do każdej faktury.


Liczba pobrań: 3207
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Complay
Rozmiar:36.86 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 3207
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Complay
Rozmiar:36.86 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Program miesiąca