fillUp (Linux)

fillUp to przyjazny program do wypełniania formularzy. Udostępnia ponad 1 000 aktualnych formularzy, deklaracji, druków i umów. Prosto i szybko pomaga wybrać i wypełnić druk, którego potrzebujesz. Podpowie Ci jakie formularze musisz wypełnić załatwiając konkretną sprawę oraz wskaże urząd, w którym powinieneś je złożyć. W programie możesz wydrukować gotowe dokumenty i jeśli to możliwe, e-wysłać do wskazanego urzędu.

fillUp to program skierowany zarówno do osób fizycznych, jak i dla firm. Osobom fizycznym oferuje wygodny i przyjazny katalog formularzy, deklaracji, druków i umów niezbędnych do prawidłowego załatwienia „prywatnych” spraw urzędowych, firmom zaś obszerną i merytorycznie zweryfikowaną bazę najbardziej aktualnych dokumentów w jednym miejscu.

UWAGA

Dla firm aplikacja dostępna jest 90 dni bez żadnych limitów, natomiast do użytku prywatnego - za darmo!

Pobierając i instalując program fillUp nie musisz się rejestrować, ani podawać adresu e-mail. Przez 90 dni od dnia instalacji możesz wypełniać, drukować, e-wysłać i zapisywać wszystkie formularze, zarówno przeznaczone do użytku prywatnego, jak i do użytku komercyjnego (zaznaczone jako płatne).

Ograniczenia w wersji próbnej:

po 30 dniach od instalacji włączą się reklamy oraz nie będzie już możliwy eksport danych (w tym także wysyłka e-mail),

po 60 dniach nie będzie możliwa praca na wersji sieciowej aplikacji,

po 90-dniach okresu próbnego nie będzie możliwe wypełnianie i drukowanie deklaracji przeznaczonych do użytku komercyjnego – zaznaczone jako płatne - gdy wystawcą dokumentu jest firma, podmiot prawny lub osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą.

​Nawet po okresie próbnym 90 dni - dostępne są za darmo wszystkie formularze przeznaczone do użytku prywatnego, a w bazie aplikacji dostępne są wszystkie dane oraz wypełnione druki, które zostały wcześniej wprowadzone.