Finger Keyboard 2.1 (Windows Mobile)

Finger Keyboard do jedna z najlepszych wirtualnych klawiatur dostępnych dla urządzeń z systemem Windows Mobile. Jej jakość i precyzja bezpośrednio wpływa na wygodę użytkowania PDA. Natomiast duża konfigurowalność umożliwia dostosowanie jej każdemu pod własne upodobania.

Dobra klawiatura SIP (Soft Input Panel) w PocketPC do podstawa. Finger Keyboard spełnia wszystkie potrzeby użytkownika, i to z nawiązką. Działa zarówno w pionie jak i w poziomie. Finger Keyboard wspiera wiele języków: polski, angielski, rosyjski, rumuński, chorwacki, bułgarski, francuski, niemiecki, grecki, duński, włoski, norweski, arabski, hebrajski i węgierski. Klawiatura posiada specjalny widok do wprowadzania danych liczbowych oraz opcję autouzupełniania imion i nazwisk z książki adresowej palmofona.

Obsługa słownika z Windows Mobile znacząco usprawnia pisanie SMSów i dłuższych tekstów.

Finger Keyborad umożliwia również zaznaczanie tekstu, wycinanie/kopiowanie/wklejanie, przeskok kursora na początek i koniec dokumentu, kasowanie pojedynczych wyrazów i linii, oraz kasowanie całych partii tekstu.

Dodatkowo Finger Keyboard posiada specjalne przyciski ze skrótami emotioikonek i skrótów adresowych, np. http:// i www, przydatnych podczas surfowania po Internecie.

Obsługiwane urządzenia:

Oprócz standardowych Finger Keyboard wspiera ekrany o rozdzielczości WVGA i WQVGA.


Liczba pobrań: 1133
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Exidler/Rozenthal
Rozmiar:1.05 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 1133
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Exidler/Rozenthal
Rozmiar:1.05 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca