Flexera Personal Software Inspector

Flexera Personal Software Inspector to aplikacja, która skanuje Windows i pobiera niezbędne patche bezpieczeństwa. Informuje również użytkownika, jeśli jakiś program przestał być wspierany przez producenta. O każdym znalezionym programie możemy uzyskać szczegółowe informacje, włącznie z linkami do specjalnych narzędzi służących do odinstalowania danej aplikacji (jeśli są niezbędne). Domyślnie, Personal Software Inspector pokazuje tylko te programy, które są względnie łatwe do aktualizacji. Bez problemu znajdziemy jednak tryb informowania o każdym dostępnym patchu bezpieczeństwa. Użytkownik może również zdecydować, aby produkt Secunii stale monitorował jego system i na bieżąco pobierał potrzebne pliki.

Flexera Personal Software Inspector - dawniej Secunia Personal Software Inspector (PSI) - oferuje również Secure Browsing, dzięki której badana jest podatność przeglądarki internetowej i zainstalowanych do niej dodatków na ataki cybeprzestępców. Dodatkowo aplikacja oferuje także funkcję WorldMap. Umożliwia ona użytkownikowi porównywanie wyników analizy własnego systemu z rezultatami innych użytkowników.

UWAGA

Po kliknięciu na przycisk POBIERZ nastąpi przekierowanie na stronę aplikacji, gdzie należy podać swój adres e-mail oraz imię i nazwisko, aby można było pobrać aplikację.


Liczba pobrań: 2537
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Secunia
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 2537
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Secunia
Rozmiar:1

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca