Free UPX 1.7

Free UPX jest wyspecjalizowaną nakładką graficzną na popularny kompresor UPX. Program umożliwia kompresję i dekompresję plików wykonywalnych zgodnych ze specyfikacją Microsoft Portable Executable and COFF Specification (większość plików EXE, DLL, OCX, BPL, CPL). Z poziomu interfejsu graficznego użytkownik ma dostęp do wszystkich parametrów UPXa, także tych nieudokumentowanych. Podstawowa obsługa programu Free UPX jest bardzo prosta - wystarczy tylko przeciągnąć żądany plik na okno programu, wybrać z listy właściwy profil i nacisnąć przycisk Compress (lub Decompress). Do aplikacji dołączona jest najnowsza wersja stabilna kompresora UPX dostępna w trakcie pisania programu - UPX 3.07w.

Free UPX jest w 100% darmowy. Można z niego korzystać bez żadnych ograniczeń w celach komercyjnych i niekomercyjnych. aplikacja nie zawiera żadnych ograniczeń, elementów spyware, adware itp.

Najważniejsze właściwości programu:

Kompresja i dekompresja plików wykonywalnych zgodnych ze specyfikacją Microsoft PE and COFF Specification (pliki EXE, DLL, OCX, BPL, CPL, SYS, AX, ACM, DRV, TLB i inne).

Łatwy dostęp do wszystkich parametrów oryginalnego kompresora UPX.

Wyświetlanie szczegółowych informacji dotyczących plików skompresowanych przez UPX: pierwotny rozmiar pliku, stopień kompresji, wersja kompresora, poziom kompresji i inne.

Szereg predefiniowanych profili gotowych do wykorzystania przez początkujących użytkowników oraz możliwość definiowania własnych, zapisywanych w plikach INI.

Możliwość zapisania poleceń kompresora do pliku wsadowego BAT.

Obsługa techniki Przeciągnij i Upuść przy dodawaniu plików do listy przetwarzania i porządkowaniu elementów listy.

Program nie wymaga instalacji. Wystarczy tylko wypakować archiwum do dowolnego katalogu i kliknąć plik fupx.exe.

Integracja z powłoką systemową (opcjonalna).

Wszelkie ustawienia aplikacji zapisywane są w pliku INI w katalogu z programem. Dzięki temu może być uruchamiany z urządzeń przenośnych, na których możliwy jest zapis.

100% freeware!

Wersja 1.7 umożliwia kompresję 64-bitowych plików wykonywalnych (Win64/PE), ale ta funkcja jest w fazie eksperymentalnej.


Liczba pobrań: 975
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Jacek Pazera
Rozmiar:1.22 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca