Free Video Downloader 1.6

Free Video Downloader jest programem pobierającym filmy wideo z serwisów YouTube.com, Google Video, Wrzuta.pl, Smog.pl i Maxior.pl. Program jest bardzo niewielki i prosty w obsłudze. Aby pobrać plik należy skopiować do schowka adres strony z filmem, następnie kliknąć przycisk "Pobierz nowy plik video..." i przycisk "Pobierz".

Program oparty jest na architekturze wielowątkowej, dzięki czemu istnieje możliwość pobierania wielu plików w tym samym czasie. Zdecydowana większość filmów dostępnych w serwisach wideo jest zapisana w formacie Flash Video (FLV). Do odtwarzania takich filmów można wykorzystać darmowy odtwarzacz Video LAN (VLC), czy GOM Player. Free Video Downloader jest całkowicie darmowy - zarówno do celów niekomercyjnych, jak i komercyjnych.

Free Video Downloader nie wymaga instalacji - wystarczy wypakować pliki z archiwum ZIP do dowolnego katalogu i kliknąć dwukrotnie plik fvd.exe. Aplikacja nie korzysta z rejestru systemowego, a wszelkie ustawienia zapisywane są w pliku INI w katalogu z programem. Dzięki temu może być uruchamiany z urządzeń przenośnych, na których możliwy jest zapis.

Program utworzony za pomocą legalnego i zarejestrowanego środowiska Turbo Delphi Explorer.


Liczba pobrań: 2230
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Jacek Pazera
Rozmiar:3.16 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca