Fresco Logic USB 3.0 Driver 3.5.73.0

Fresco Logic USB 3.0 Driver 3.5.73.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Fresco Logic.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Fresco Logic USB 3.0 Driver 3.5.73.0 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP Pavilion HDX9215TX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A, czy Brother MFC-8220 Add Printer Wizard Driver A1 for Vista64. Aplikacja Fresco Logic USB 3.0 Driver 3.5.73.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.