Fresh Download 8.79

Fresh Download to bardzo prosta, ale zarazem wydajna aplikacja, służąca do pobierania wszelkiego rodzaju plików z Internetu (obsługuje połączenia LAN, DSL/ADSL, dial-up, satellite itp.). Szybkość downloadu gwarantuje pobieranie pliku w kilku fragmentach jednocześnie (do czterech połączeń naraz), co wyraźnie zwiększa prędkość transferu. Wśród interesujących funkcji programu użytkownicy mają między innymi możliwość zatrzymania pobierania i rozpoczęcia go ponownie w dowolnym, wybranym momencie.

Fresh Download radzi sobie znakomicie bez względu na rodzaj połączenia z Internetem, łatwo się instaluje i bez problemów integruje z przeglądarką Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Maxthon, Slim Browser i inne. Aplikacja współpracuje z większością programów antywirusowych, więc każdy pobierany przez nas plik będzie poddawany natychmiastowej kontroli.

Fresh Download obsługuje protokoły FTP i HTTP oraz posiada wbudowaną obsługę skompresowanych (ZIP) plików i folderów. W kolejnej wersji wprowadzono skrót klawiszowy służący do kasowania hasła na stronie.


Liczba pobrań: 1630
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Freshdevices Corp.
Rozmiar:2.15 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca