FX Trader Magazine 2.0

FX Trader Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. FX Trader Magazine powstało w studiu firmy RIFLEXO JSC.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.0 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Pilot Magazine oraz Engadget Distro.


Liczba pobrań: 2196
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:RIFLEXO JSC
Rozmiar:8 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 2196
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:RIFLEXO JSC
Rozmiar:8 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Program miesiąca