Gestor GT 1.42 SP1

Gestor GT to program, którego zadaniem jest budowanie trwałych relacji z klientami. Aplikacja wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że można go wykorzystywać w firmach o różnych profilach.

Gestor GT pozwala na wygodne gromadzenie i prezentowanie danych o klientach. Dużym plusem jest możliwość wygodnego wyselekcjonowania grupy docelowej. Wbudowany moduł poczty elektronicznej pozwoli nam w łatwy sposób tworzyć wiadomości zbiorcze (mailingi) Aplikacja charakteryzuje się łatwą obsługą. Twórca tego tytułu jest InsERT.

UWAGA

Przed instalacją nowej wersji należy koniecznie wykonać pełną archiwizację danych w starej wersji programu. W razie jakiejkolwiek awarii będzie wówczas możliwe przywrócenie starej wersji programu i kontynuowanie pracy. Dodatkowo program w czasie konwersji bazy danych wykonuje kopię starej wersji bazy.

W tej wersji:

Dodano ostrzeżenie przy uruchamianiu podmiotu, jeśli na komputerze ustawiony jest niepoprawny format daty krótkiej. Data krótka powinna być w formacie "rrrr-MM-dd".

W zestawieniu "Szpieg" zmieniono domyślne ustawienie filtra "data i czas operacji" z wartości "(dowolny)" na okres bieżącego dnia.

Wykonano zmiany mające na celu wyeliminowanie problemów z eksportem wydruków do plików PDF. Zmiany były spowodowane poprawką do systemu Windows o numerze KB3102429. Wykonano je w instalatorze systemu - w procesie instalacji wyszukiwane są w systemie operacyjnym prawidłowe czcionki (sprzed poprawki KB3102429) i kopiowane do katalogu ...\InsERT GT\Fonty. System realizuje wydruki, korzystając z tych czcionek.


Liczba pobrań: 2424
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:InsERT
Rozmiar:496.56 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca