GG (Gadu-Gadu) 12.0.46.10883

GG czyli Gadu-Gadu to najbardziej popularny w Polsce komunikator internetowy. Najnowsza wersja oznaczona numerem 10 wprowadza wiele funkcji, w tym możliwość komentowania opisów znajomych, nowe opcje w polu tekstowym, zmiany w grafice czy wpisywanie opisów w pionie i poziomie. Nowe Gadu-Gadu to też ujednolicony sposób zarządzania profilem z komunikatorze i serwisie GG.pl.

Gadu-Gadu umożliwia multilogowanie, wprowadzone w jednym z poprzednich wydań wersji 10, to przydatne i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możemy kontynuować rozmowy na Gadu-Gadu z kilku miejsc naraz – np. w dwupiętrowym domu, w którym mamy włączony komunikator na dole i na górze jednocześnie. Multilogowanie jest wykorzystywane także przez serwis GG.pl. W programie znajdziemy również możliwości prowadzenia rozmów głosowych oraz wideo, możliwość dopasowania interfejsu do własnych potrzeb, dzięki „skórkom”, odsłuch prawie 50 kanałów radiowych a także narzędzia do wysyłania wiadomości e-mail poprzez komunikator i posiadane konto w serwisie GG.pl

Nowości Gadu-Gadu 12 to wbudowany klient e-mail, możliwość grania w gry we dwie osoby czy też wirtualny dysk o pojemności 4 GB.

UWAGA

Jest to instalator sieciowy


Liczba pobrań: 302
Cena/licencja:Adware
Producent/dystrybutor:GG Network S.A.
Rozmiar:390 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 302
Cena/licencja:Adware
Producent/dystrybutor:GG Network S.A.
Rozmiar:390 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca